לימודים ושפות - אנגלית, איך מתחילים?

חשיבות השפה האנגלית

השליטה בשפות זרות משמעותה אינה רק ידיעת התחביר, אוצר המלים, הדקדוק וההטיות של פעליה. ידיעת השפה היא משמעותית הרבה יותר – הבנה ותקשור עם האנשים בסביבה בה אנו נמצאים.

בל נטעה. ההבנה היא לא רק בפן המילולי, אלא גם מה שמעבר לשורות – ההתנהגות, התרבות וצורת הביטוי שלהם. למידת השפה מאפשרת לנו לדעת כיצד להתנהג בבית המקומי, עם משפחתו, וכיצד לנהוג ברחוב, בבית קפה, במסעדה או בפגישת עסקים. נוכל לדבר כשצריך ולחילופין גם לשתוק. ייחשפו בפנינו צורות חשיבה שונות לגמרי ממה שהכרנו עד היום.

כללים אלה נכונים לכל שפה על כדור הארץ, אך חשובים הם במיוחד לשפה האנגלית. נכון, על שפה זו אין צורך להרחיב, אך למי מבינינו שעדיין לא מודע לחשיבותה, נציין מספר נקודות אודות חשיבות ידיעת השפה האנגלית.

רוצה ללמוד שפה חדשה ? רוצה לקבל פרטים? לחץ/י כאן

ובכן, כמיליארד ומחצה בני אדם על כדור הארץ הם דוברי אנגלית. חלקם הגדול אינו גר בארצות הברית אלא לומד את השפה באמצעות קורסים במדינתו.  "רק" 400 מיליון מתוכם הם דוברי אנגלית כשפת אם.  השפה האנגלית רכשה לעצמה מעמד של כבוד וכיום היא מהווה שפת אם בארצות הברית, אנגליה, אירלנד, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד ועוד.

כיוון שכך, סביר להניח כי רוב רובם של האנשים אותם נפגוש במהלך שהותנו בחו"ל, יידעו לדבר בשפה האנגלית, ברמה זו או אחרת.

ברוב המדינות, השפה האנגלית היא השפה המדוברת השנייה, ומידע רב לתייר, למטייל ולאיש העסקים, במדינות אלה, יהיה כתוב באנגלית. זה יפגוש אתכם כמעט בכל מקום: בשלטי החוצות, בתמרורים המכוונים שבכבישים, בשמות הרחובות, בתפריטי המסעדות, בבתי המלון, בטרמינלים, במגרשי הספורט, במרכזי התרבות, במשרדים להשכרת מכוניות ועוד רבים וטובים.

מעטים הם הישראלים שיכולים ל"ברוח" מהשפה האנגלית. ככל שהשנים עוברות, אנו רואים עד כמה השפה נהיית יותר חשובה, וכמה  אלה מבינינו שיודעים את השפה ברמה גבוהה, יוצאים נשכרים מכך.

מדובר גם על כאלה שאינם חובבי נסיעות, העבודה שלהם אינה דורשת ידיעת אנגלית, וכל שהרחירו עד כה זה לקלאב הוטל לוטראקי יוון או איזה קלאב מד בתורכיה – שם השפה הרשמית היא עברית. עדיין מחובתם ומחובתנו לדעת את השפה כמנוף לחיים עשירים יותר.

באילו עוד תחומים למשל ?

-          אקדמיה. גם אם חשקה נפשנו בלימודים אקדמאיים, וחשבנו לדלג על העניין  כיום לא קיימת אף אוניברסיטה או מכללה בהן לימודי אנגלית אינם חובה כחלק מכרטיס הכניסה לשעריהן.

-          אינטרנט. בשנים האחרונות הפך האינטרנט לכוח רב עוצמה בעולמנו. הוא מראה בהתמדה כי הוא עומד להחליף או להתמזג המדיום שכיכב עד כה - המדיום הטלוויזיוני. יותר ויותר אנשים בעולם משתמשים היום ברשת האינטרנט וכוחה רק עולה וגובר כספק ראשי של: בידור,מקור מידע, חיזוק קשרים בין אישיים ומציאת זוגיות, חוויות תרבות, רעיונות, הזדמנויות, חדשות ואקטואליה, קריירה ועסקים.

כיון שרוב רוב אתרי האינטרנט כתובים אנגלית, ידיעת השפה יוצרת בפנינו נגישות למאגר מידע עצום. ידיעת השפה האנגלית משמעותה תפעול טוב יותר של המחשב האישי שהוא כלי העבודה האולטימטיבי בימינו אנו.

-          תהליך הלימוד. הוכח כי תהליך הלמידה  משפר משמעותית את יכולת הזיכרון של  הלומד ומרחיב את ידיעותיו. כל תהליך של למידה מצריך מידה מסוימת של  קריאה, שינון וכתיבה. פעולות אלה משפרות משמעותית את הזיכרון. כמו כן, הלומד נחשף לאוצר מילים חדש ומרענן.

אין לנו ספק כי בתי הספר לשפות זרות מהווים הכנה נפלאה לכל חוויית יצירת תקשורת בשפה האנגלית עם אנשים רבים בכל רחבי העולם. כיום קיימים בתי ספר נפלאים ללימוד השפה האנגלית, שיקנו לכם את ידיעת השפה בזמן קצר, ביעילות ובדרך חווייתית.

רוצה ללמוד שפה חדשה ? רוצה לקבל פרטים? לחץ/י כאן

איך אנחנו יכולים לעזור לך?

באתר תוכלו למצוא בתי הספר לשפה האנגלית, המובילים בתחומם, במקום אחד. כל שעליך לעשות הוא, להשאיר פרטים דרכנו ונציגי מוסדות הלימוד יחזרו אליך עם תשובות. מכאן, העבודה היא שלנו. בתי הספר לשפות יפנו אליך, ואתה תוכל לבחור מתוכם את המתאים לך ביותר.

צוות Voila מאחל לך הצלחה רבה ברכישת השפה החדשה. 


לימודי אנגלית בארצות הברית | קורס אנגלית בחו"ל Voila

ניתן ללמוד אנגלית בארה"ב במספר רב של מוסדות לימוד וגם באוניברסיטות ובמכללות עצמן. בין מוסדות הלימוד בתחום לימודי האנגלית בארה"ב, ניתן למנות את המוסדות הבאים: רשת Eurocenters, רשת EF, Embassy CES ועוד.

לימודי אנגלית באנגליה | קורס אנגלית בחו"ל Voila

ניתן ללמוד אנגלית באנגליה בלא מעט מכללות ואוניברסיטאות, בין היתר -רשת EF המשמשת כרשת בתי הספר בינלאומית בה ניתן ללמוד מגוון רחב של שפות (וביניהן גם אנגלית), רשת LSI הבינלאומית בה ניתן ללמוד, בין היתר אנגלית, צרפתית, גרמנית ועוד...

פסיכומטרי בשפה זרה

על פסיכומטרי בשפות זרות ... אנגלית, צרפתית, ערבית, ספרדית ...
מאמרים אחרונים

קישורים

? ללמוד שפה חדשה ?

מה המחיר? משך זמן הלימודים?

בחר שפה, השאר פרטים

ומוסדות
הלימוד יחזרו אליך עם
כל התשובות ...

קבל הצעה משתלמת ...

לחץ/י כאןמפת האתר
לימודים - לימודי אנגלית