לימודי גרמנית - איך מתחילים והיכן?

לימוד גרמנית

גרמניה היא אחת המעצמות המובילות והחזקות בעולם היום. השפה הגרמנית נחשבת לשפה מרכזית  בהרבה מאוד תחומים בחיים. שפה זו היא המדוברת ביותר באיחוד האירופי. אחרי השפה האנגלית, זוהי השפה בה משתמשים הכי הרבה ברשת האינטרנט.

אם יש לכם עניין, כלכלי, עסקי, או תיירותי בגרמניה או אוסטריה, ידיעת השפה הגרמנית מהווה עבורכם, מפתח חשוב מאין כמוהו. הבעיה היא שאתם צריכים לדברה היטב, כיוון שהגרמנים, כידוע הם מעריצי דיוק. הם לא יאהבו לשוחח איתך אם אתה עושה יותר מדי טעויות.

רוצה ללמוד שפה חדשה ? רוצה לקבל פרטים? לחץ/י כאן

רשמית, כ- 75 מיליון בני אדם דוברים גרמנית. 7 מליון באוסטריה, 260,000 בלוקסמבורג,ו- 3.5 מליון בשוויץ. ישנם דוברי גרמנית רבים במזרח אירופה. ההערכה שאינה רשמית היא כי מספר דוברי הגרמנית בעולם, לרבות לא גרמנים, הוא כ-120 מליון, אך אי אפשר לאשר זאת.

גרמנית ועסקים

אנשי עסקים המעוניינים בקשרים עסקיים בגרמניה יכולים לצאת נשכרים מידיעתם את השפה. חברות גרמניות נותנים תוצרת איכותי וטובה. אנשים רבים מרוויחים יפה למחייתם מקניית סחורות בעלות רמה גבוהה בגרמניה ומכירתם ברחבי העולם.

ביחסים ארוכי טווח עם מפעלים בגרמניה, שפה גרמנית שתהיה שגורה בלשונכם יכולה להיות רבת ערך. הגרמנים הם לקוחות נאמנים. אם תדבר בשפתם תוכל להשיג הרבה יותר לקוחות מגרמניה. גם המקומיים שדוברים אנגלית מסוימת יעדיפו שהדובר איתם ישלוט בשפתם.

לימודי גרמנית בישראל

בישראל היום, ניתן ללמוד את השפה הגרמנית כלימודי תעודה או לצרכי העשרה במסגרות קורסים ללימוד גרמנית בבתי ספר לשפות או במסגרת לימודי חוץ של המכללות השונות והאוניברסיטאות. מבחר האפשרויות ורמות הלימוד רב ומגוון. זה מתחיל ברמות למתחילים, בהמשך יהיו קורסים לרמות הביניים ובהמשך קורי גרמנית למתקדמים שבינינו.

ניתן למצוא גם קורס לגרמנית מדוברת בלבד. בבתי הספר ובקורסים ללימוד גרמנית, רוכש התלמיד ידע במגוון תחומים בשפה: הגייה, כתיבה, קריאה, לימוד אוצר מילים, כללי הכתיב החדש בגרמנית, דקדוק ,תחביר, ועוד. בחלק מן המוסדות יתנו רקע היסטורי תרבותי על גרמניה.

איך אנחנו יכולים לעזור לך?

אין לנו ספק כי בתי הספר,והקורסים לשפה הגרמנית, מהווים הכנה נפלאה לכל חוויית יצירת תקשורת ביניכם לאנשים שעדיין אינכם מכירים,הממתינים לכם בגרמניה, אוסטריה לוקסמבורג ואולי אפילו בארץ .

רוצה ללמוד שפה חדשה ? רוצה לקבל פרטים? לחץ/י כאן

באתר תוכלו למצוא בתי הספר ללימוד גרמנית, המובילים בתחומם, במקום אחד. כל שעליך לעשות הוא, להשאיר פרטים דרכנו ונציגי מוסדות הלימוד יחזרו אליך עם תשובות.

מכאן, העבודה היא שלנו. בתי הספר לשפות יפנו אליך, ואתה תוכל לבחור מתוכם את המתאים לך ביותר.

 צוות Voila מאחל לך הצלחה רבה ברכישת השפה החדשה. 

מאמרים אחרונים

קישורים

? ללמוד שפה חדשה ?

מה המחיר? משך זמן הלימודים?

בחר שפה, השאר פרטים

ומוסדות
הלימוד יחזרו אליך עם
כל התשובות ...

קבל הצעה משתלמת ...

לחץ/י כאןמפת האתר
גרמנית